Mesaj gönder
Ev >

Eberry Electric Co., Ltd. Şirket Profili

Eberry Electric Co., Ltd.
Eberry Electric Co., Ltd.
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Eberry Electric Co., Ltd.
Eberry Electric Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı

Markalar:

EBERRY

Çalışan Sayısı::

50~100

Yıllık satış::

10000000-15000000

Kuruluş Yılı::

2009

Bilgisayarı dışa aktar::

30% - 40%

Hizmet Verilen Müşteriler:

96

giriiş

 

Eberry elektrik ltd.2013 yılında Çin'deki elektrik endüstrisinin kökeni olan Yueqing'de kuruldu.İç mekan AC yüksek voltajlı vakumlu devre kesici, sabit mıknatıslı vakumlu devre kesici, dış mekan vakumlu devre kesici, dış mekan vakumlu yük şalteri ve fotovoltaik sigorta vb. Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası servis hizmetlerine adanmış kapsamlı bir kuruluştur.Ayrıca Ayrıca müşterilerimiz için OEM, Özelleştirilmiş esnek yapılandırma şeması sağlıyoruz.

Sürekli Geliştirme ile Şubat 2023'te yeni fabrikaya taşındık. Yeni fabrika toplamda altı katlı ve 8.000 metrekarenin üzerinde bir alana sahip.

Yeni fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

Çin Eberry Electric Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Vakumlu devre kesicilerin profesyonel bir üreticisiyiz.
Tasarım ve geliştirmede 15 yıllık deneyime sahibiz.
Kapsamlı çözümden sorumlu profesyonel bir ekibimiz var.

Tarih

Eberry Electric Co., Ltd., enerji iletim ve dağıtım sistemleri için uzun vadeli güvenilir ve yüksek voltaj bileşenleri sağlayan profesyonel bir üreticidir.Aynı zamanda entegre ve modernize edilmiş bir araştırma ve geliştirme, üretim, satış, satış sonrası hizmet ve ticarettir.Teknoloji şirketleri.
Şirket, son derece yetenekli ve profesyonel bir kadroya sahiptir.Şu anda, "E-BERRY" markasının amiral gemisi ürünleri, birçok büyük mühendislik sisteminde giderek daha önemli bir rol oynayan iç mekan AC yüksek voltajlı vakumlu devre kesiciler, sabit mıknatıslı vakumlu devre kesiciler, dış mekan vakumlu devre kesiciler ve dış mekan vakum yük anahtarları vb. içerir. ülke genelinde.İşlev ve kullanıcılar tarafından güvenilir.Aynı zamanda, aktif olarak dış pazarları araştırmaktadır.
Şirket, çeşitli profesyonel ve teknik yeteneklerin yetiştirilmesine ve özümsenmesine büyük önem verir, yönetimi sürekli olarak standartlaştırır ve kendi ihtiyaçlarına uygun bir yönetim modu oluşturur.Aynı zamanda, yurt içinde ve yurt dışında sürekli olarak ileri üretim teknolojisi ve üretim test ekipmanlarını tanıtmaktadır;ürün teknolojisi araştırma ve geliştirme çabalarını ve Sermaye yatırımını sürekli artırır;birçok yerli yüksek öğrenim kurumu, bilimsel araştırma kurumu ile uzun vadeli ve yakın işbirliği.

Bizim takım

 

Tüm bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite VCB Vakum Devre Kesici Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 vcbbreaker.com . Her hakkı saklıdır.